Každému na Farme po dlhých týždňoch strávených v úzkom kruhu ľudí začne chýbať rodina tak ako nikdy predtým. Stanke, ktorá dlho čakala i na balíček, sa teraz naskytla možnosť zavolať domov.

Statkári tento týždeň urputne pracovali na tom, aby sa konečne dočkali trhov. Štyri dobre naladené babičky dorazili nielen s množstvom lahôdok, ale i prekvapení, medzi ktorými sa ukrýval aj mobil. 3 minúty volania domov stáli až 2 drahokamy.

stanka klcova

Stanka Klčová túžila ozvať sa blízkym, avšak vlastnila len 1 kameň. Príjemne ju prekvapil Peter, ktorý ju svojím obdaroval, čím jej splnil sen. 24-ročná blondínka sa rozhodla kontaktovať maminu. Zákaznícka advokátka sa neubránila emóciám, a tak spočiatku mamu vystrašila, no hneď jej vysvetlila, o čo vlastne ide.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Slečnu z Čachtíc zaujímalo, ako vyzerá jej vystupovanie na obrazovkách, načo jej mama s úprimnosťou odvetila: ,,Strašne mi chýbaš, miláčik. Som na teba hrdá moc, moc, moc,“ ozvalo sa z telefónu. Stanka nedokázala udržať slzy. Posťažovala si aj na postavu. ,,Si pekná a šikovná!“ pochválila dcéru na diaľku mamina.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza