Doslova ako princezná! Krásna Stanka Pavolová, jedna z najsympatickejších tvárí TV JOJ, sa počas víkendu objavila na prestížnom Bratislavskom plese. Moderátorka sa na udalosť obliekla ako skutočná princezná a svojim rozprávkovým vzhľadom vyrazila všetkým prítomným dych!

Keď sa v spoločnosti objaví krásna moderátorka Stanka Pavolová, pohľady všetkých prítomných sa upierajú práve jej smerom. Inak tomu nebolo ani počas uplynulého víkendu, kedy sa uskutočnil Bratislavský ples, na ktorom moderátorka relácie Topstar doslova zažiarila. V bielych šatách s dokonalou vizážou bola skutočne neprehliadnuteľná a dalo by sa povedať, že patrila k najkrajším dámam celého večera. :)

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)