Po odchode Miroslava Pajtáša sa Stanka Klčová každým dňom čoraz viac zbližuje s Davidom Horákom. Kým atraktívna blondína opakuje, že ide o priateľstvo, mladík z Komárna za ich vzťahom vidí čoraz viac. 

29-ročný fešák začína poriadne tlačiť na pílu, čo pôvabnej kráske prekáža. A hoci sa na kameru netají tým, že ju David priťahuje, stále sa snaží zachovať si chladnú hlavu a ovládať pudy. Počas poslednej noci sa však udialo niečo, s čím sa Stanka rozhodla posťažovať nováčikovi Petrovi.

stana a david

,,Prečo sa dvaja ľudia nemôžu len mojkať bez robenia istých vecí? Ja mám rada mojkanie, a keď mi je s niekým fajn, tak sa rada mojkám. Ale keď sa chce niekto mojkať preto, že tým chce niečo dosiahnuť, a ako náhle to nedosiahne, tak je odutý a urazený,“ zákaznícka advokátka vysvetľovala blondiakovi dôvod svojej nálady.

peter matejka

,,On mi napríklad chytil ruku a chcel, aby som mu chytila oné… Ja som mu odtiahla ruku,“ zachádzala do detailov Stanka a Peter nad činmi Davida neskrýval pohoršenie . ,,Tak sa odul, otočil sa na druhú stranu a odvtedy sa ani neotočil naspäť,“ sťažovala si na blízkeho kamaráta. Peťo následne 24-ročnú farmárku objal a utešil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,On na Mira rozprával, že on by taký nebol. A hneď, keď sa tam Miša sprchuje, tak hneď do kúpeľne, hneď v tom momente umývať zuby. Ja vidím všetko,“ dodala na margo Davida Stanka. Bradatý farmár sa teda ponúkol, že pokiaľ sa chce mojkať, môže prísť za ním. Vraj mu to problém nerobí. 

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza