Ako každú nedeľu, aj tú včerajšiu sme mali možnosť na obrazovkách TV Markíza sledovať talent za talentom. Kým niektorým to, bohužiaľ, nevyšlo a z pódia odchádzali so slzami v očiach, iným slzy tiekli z iného dôvodu. Sofianovi Tadjinovi sa otočili traja kouči, a tak bol dôvod na obrovskú radosť naozaj opodstatnený.

Sofian sa síce narodil v hlavnom meste Francúzska, a teda v Paríži, avšak svoju lásku našiel práve v našej krajine. Jeho krásna manželka, s ktorou má aj synčeka, totiž pochádza z Bratislavy. Sympatický spevák však dal Československu verejný sľub, že pokiaľ vyhrá, slovenčinu sa naučí. Vyzerá to teda tak, že 38-ročný talent bude mať čo robiť – nábeh na víťazstvo má viac ako istý.

Sofiane Tadjine

Fešný Francúz pred štyrmi koučmi zaspieval nádhernú baladu od Eda Sheerena Perfect, ktorú podal snáď lepšie než samotný Brit. Ako prvá sa otočila Jana Kirschner, pričom pri pohľade na Sofiana vôbec neskrývala dojatie a pôsobila doslova ako paralyzovaná, Po nej nasledoval raper Kali a nakoniec Vojta Dyk.

Koučovia to na Sofiana skúšali rôznymi spôsobmi, avšak spevák si nakoniec ako kouča vybral rapera Kaliho, ktorý naňho možno spravil dojem aj tým, že na pódium zavolal jeho milovanú manželku. V momente, ako ju fešák zbadal, rozplakal sa, čím rozcítil i všetkých prítomných. Sofianovo dokonalé vystúpenie si môžete pozrieť nižšie.

Sofiane Tadjine

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Markiza.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.