S pribúdajúcimi rokmi začínajú pribúdať aj otázky ohľadom materstva. Pýtať sa ženy na to, kedy bude mať dieťa, nie je ale z viacerých dôvodov najslušnejšie. Speváčka Simona Hegerová taktiež pravidelne dostáva dotazy smerujúce k potomstvu, čo ju motivovalo k tomu, aby sa tejto téme povenovala obšírnejšie.

,,Niekedy mám pocit, že byť 25-ročnou ženou znamená donekonečna odpovedať na otázky o tom, kedy budeme mať deti. Nejsom zajačica, ktorej jediným zmyslom života je porodiť….,“ začala zostra Sima. Ľudia však od nej očakávajú, žeby mala automaticky nad dieťaťom aspoň rozmýšľať, a to nielen kvôli veku, ale aj jej 7-ročnému vzťahu.

Talentovaná kráska z Trnavy si myslí, že mať dieťa je voľba. Kým u niektorých to môže byť najväčšia radosť a zmysel života, existuje i skupina žien, kam sa radí aj Sima, ktoré by sa chceli stať raz mamami, avšak nie je to ich životná priorita. ,,Nie je to mojím cieľom v živote, aspoň teda nie tou konečnou “zastávkou autobusu”, na ktorej by som teraz chcela vystúpiť a ocitnúť sa v tom rodinnom živote,“ úprimne priznala obľúbená speváčka, ktorá si uvedomuje, že ľudí s podobným názorom vníma väčšina ako divných.

Sima

,,Úlohou ženy v živote nie je len rodiť deti a starať sa o rodinu, ale že máme aj iné sny, ciele, ambície … alebo aspoň že MÔŽME MAŤ, pretože každá z nás si môže vybrať. Preto mi prídu otázky o deťoch také zbytočné a zároveň príliš osobné, pretože ak tú otázku položíš žene, ktorá túži mať deti a pokúša sa o to a nedarí sa, alebo proste mať deti nemôže, tak ju to môže veľmi psychicky raniť… aj také ženy poznám,“ napísala Sima.

Na záver zhodnotila, že pre každého znamená šťastie niečo iné a jej život je naplnený a šťastný aj bez dieťaťa. ,,Keď sa raz rozhodnem mať dieťa, dám vám vedieť, keď mi narastie brucho,“ s humorom ukončila svoj príspevok, s ktorého slovami budú mnohé z vás určite súhlasiť. Celé vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova