Posledný septembrový deň jeden z najkrajších párov sveta oslávi druhé výročie svadby. To tretie by už ale Justin Bieber s manželkou Hailey mohli stráviť v trojici. Ich fanúšikovia totiž špekulujú o tom, že modelka nosí pod srdcom dieťatko. 

Tento týždeň tvoria gro svetového bulváru pikošky z najprestížnejšieho módneho eventu na svete, ktorým je dobročinná akcia Met Gala. Pri tejto príležitosti sa pred pár dňami zišli v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku všetky najväčšie hviezdy šoubiznisu. Kým jedni na seba pútali pozornosť poriadne extravagantnými róbami, iní sa stali terčom záujmu pre svoje gestá.

Medzi pozvanými hosťami nemohli chýbať manželia Bieberovci, ktorí zvolenými róbami z davu príliš nevytŕčali. Novinárov však predsa len zaujali pomerne vo veľkej miere. Na akcii totiž Justin počas fotenia chytil svoju polovičku za bruško, čo muži robia väčšinou vtedy, keď ich partnerka čaká bábätko. V radoch fanúšikov sa preto okamžite vynorili podozrenia z toho, že sa zo speváka a modelky čoskoro stanú rodičia.

Následne dala kráska zo svojho bruška ruku preč, čo môže opäť znamenať, že na potenciálne tehotenstvo zatiaľ upozorňovať nechcela. Skutočnosti, že by sa malá rodinka mohla rozrásť, nahráva i fakt, že sa známa dvojica v minulosti neraz zmienila o túžbe po dieťatku, pričom lámač sŕdc krátko po svadbe v narodeninovom blahoželaní pre Hailey zanechal okrem iného aj tieto slová: ,,Nasledujúce plány – DETI.”

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Elle.com | Foto: YouTube, Instagram/kimkardashian, justinbieber