Sedemdielna sága o čarodejníkovi Harry Potterovi ovplyvnila celé generácie. Okrem úhlavného nepriateľa Voldemorta musel výnimočný teenager bojovať aj so spolužiakmi, medzi ktorými sa na prvom mieste ocitol Draco Malfoy. Od natáčania už ale ubehli dlhé roky a herci sa odvtedy poriadne zmenili, pričom Tom Felton (predstaviteľ Draca) sa najnovšie jedinou fotkou s bábätkom postaral o poriadnu senzáciu.

Sympatický anglický herec Tom Felton, ktorý sa už zrejme navždy do pamäte ľudí zapísal ako drzý slizolinský nepriateľ Harryho Pottera, len pred pár dňami na svojom oficiálnom profile na Instagrame uverejnil rozkošnú fotografiu s malým drobcom.

draco malfoy

Pri pohľade na filmového Draca Malfoya, sršiaceho obrovským šťastím a láskou, si tak mnohí okamžite pomysleli, že sa svetoznámy herec stal otcom. Bábätko v náručí atraktívneho blonďáka je však jeho maličký synovec, i keď hviezda čarodejníckych príbehov k nemu prechováva silné emócie.

,,Neviem prestať ľúbiť tohto malého muža,” okomentoval nádhernú snímku slávny študent z Rockfortu. Originálna fotka si už vyslúžila viac ako 620 tisíc lajkov od nadšených fanúšikov, ktorí roztomilému dieťatku v Tomových rukách vymysleli humornú prezývku “Slizolinov princ”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tom Felton

Zdroj: Instagram/T22Felton | Foto: Instagram/T22felton, Wallpapercave.com