Rozchod Partika Vrbovského a Dary Rolins vyvolal obrovský rozruch v Čechách i na Slovensku. Napriek tomu, že dvojica prezentovala ukončenie sedemročného vzťahu za pokojné a priateľské, sa na ich sociálnych sieťach objavujú tajné odkazy, ktoré vyvolali domnienky o možnej vojne dvoch bývalých partnerov.

Stále tu ale zostávala jedna nezodpovedaná otázka. Majetok, ktorý spolu dvojica nadobudla, zostal nevysporiadaný. Obrovský dom v českých Tuchoměřiciach si ex-partneri zabezpečili spoločne, a tak bolo viac než jasné, že jeden z nich bude musieť odísť a druhý zaplatí pekne mastnú sumu.

Luxusné sídlo nakoniec zostalo sympatickej speváčke, ktorá v ňom momentálne žije spolu so svojou dcérou Lolou. Kufre si teda pobalil známy raper, avšak jeho bývalá láska mu nezostala nič dlžná. „Dara Rytmusa vyplatila pred viac ako dvoma týždňami. Išlo o polovicu z hodnoty domu,“ prezradil jej blízky priateľ.

Ak vás zaujíma, ako hlboko musela Dara siahnuť do vrecka, matematika nepustí. Aktuálna cena novostavby je odhadovaná na približne 771 tisíc eur, čo by znamenalo, že Rytmus si po rozchode prilepšil o (okolo) 385 tisíc eur. Rolins však po majetkovom vyrovnaní rozhodne biedu nezažíva a aktuálne si užíva dovolenku snov spolu so svojou jedinou dcérou. 

Foto: Instagram, Twitter l Zdroj: Cas.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.