Serenu majú mnohí z nás zapísanú v pamäti ako perfektnú tenistku, ktorá svojim zjavom a výkonmi pripomínala skôr mužské pohlavie. O to väčšmi sme boli prekvapení, keď prednedávnom oznámila svetu radostnú novinu o jej tehotenstve. Bývalá svetová jednotka v tenise zaplavuje internet fotkami s tehotenským bruškom. Jej radosť je úprimná a sympatická. Nás však zaujímalo, s kým Serena čaká dieťa.

Ak ste si predstavovali vysokého nabitého černocha, ste na omyle. Hovorí sa, srdcu nerozkážeš, a tak je to aj v prípade Sereny, ktorá sa zaľúbila do Alexisa Ohaniana, nenápadného zakladateľa sociálnej siete Reddit. Dnes Alexis podniká takmer vo všetkom a je majiteľom investičnej spoločnosti. Dvojica je spolu 2 roky, no vzťah pred verejnosťou utajovala dokonale. Kto by to bol povedal, že ženu ako túto zaujme nenápadný beloch a získa si jej srdce? :)

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.