Smrť prichádza do našich životov nečakane a berie si so sebou ľudí, ktorých milujeme. Ľudí, ktorí zanechali v našich srdciach veľa spomienok a urobili náš svet krajším. Ide o prirodzený kolobeh života a neostáva nám iná možnosť, ako sa s odchodom milovaných osôb zmieriť.

Odchod charizmatickej speváčky Věry Špinarovej zasiahol fanúšikov nielen v Česku, ale aj u nás na Slovensku. Okrem iných bola zosnulá diva veľkým vzorom aj pre našu hudobnú hviezdu a módnu ikonu Daru Rolins. Po minuloročnej strate otca a blízkej priateľky Evy Skallovej bola smrť jej detského vzoru ďalšou životnou ranou, z ktorej sa vyznala aj na sociálnej sieti Instagram:

,,Aj ked viem, ze smrt k zivotu patri, nikdy si nezvyknem prijimat ju pokojne a bez emocii…V nedelu zomrela spevacka, s ktorou mam totalne spojene svoje detstvo. Vierku Špinarovú milovala hlavne moja sestra. Ta ma ju ako male decko naucila pocuvat, bravala ma na jej koncerty. Bola pre nas hviezdou, pre mna velkym spevackym vzorom. Imponoval jej moj detsky talent a bezprostrednost, bola ku mne vzdy hrozne mila a verila mojim snom o vlastnej kariere spevacky🙌🏼Od doby ked som ako mala blbla s jej synom Adamom na kolotococh ubehlo vela vody…Naspievali sme spolu na jej album aj spolocnu pesnicku, s priznacnym nazvom „Nic nejde vratit“…Nejde😔. RIP Věrko❤“

Věra Špinarová & Dara Rolins

 

Zdroj: InstagramFoto: Instagram | Video: YouTube