Slovensko sa ešte stále spamätáva z náhlej smrti legendárneho moderátora Jula Viršíka, po ktorého pitve sa vyvrátili špekulácie ohľadom prepojenia jeho skonania s vakcínou Astra Zeneca. Okrem dlhoročných kolegov a blízkych priateľov pár slov na sociálnych sieťach zverejnili aj pozostalá manželka a milovaná dcéra. Z ich riadkov vám potečú slzy! 

Bývalý porotca SuperStar naposledy vydýchol vo veku 56 rokov v Malých Levároch, kde k nemu privolala záchranku manželka Andriana. V deň úmrtia si jeho dcéra Nina zmenila na sociálnych sieťach profilovú fotografiu za spoločnú snímku s otcom. Je na nej ešte ako malé dieťa.

,,Ľúbim ťa, si navždy moja superstar (lebo viem, že hlúpy vtip by ťa určite pobavil. nikdy som nechcela, aby si mal iný zmysel pre humor),” Nina napísala s trpkou príchuťou a žiaľom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vdova po obľúbenom spíkrovi sa na slová plné smútku zmohla len v stredu. ,,Koľko bolesti môže človek uniesť? Povedz mi, ako budem bez teba žiť?” Adriana zanechala pri profilovej fotografii, ktorá je celá čierna.

Foto/Zdroj: Facebook – Nina Viršíková, Adriana Viršíková, Instagram/julovirsik/radioexpres