Nevyspytateľné správanie Matúša doteraz Xénia dokázala akceptovať a chápať. A i keď zlatovláska zo Žiliny jeho podnapitým scénam dlho odolávala, po jej rande s Lukášom nakoniec svojim citom podľahne a spustí plač. 

V napínavej dokrútke Farmy na utorok je vidieť, že sa toho na statku v rámci vzťahov opäť udeje mnoho. Okrem Henricha, ktorý sa bude motať okolo inej súťažiacej, a to Anky, sa Lukáš so Xéniou vyberú na romantické rande.

Počas minulého týždňa farmári fungovali v pároch, kde jednu z najpríčetnejších dvojíc tvoril dedinčan Luky a tanečnica Xénia. Tých produkcia vyslala na romantické rande pod holým nebom, kde nesmelo chýbať ani vínko. V záberoch, ktoré poskytla televízia Markíza, sa dokonca blondiak pokúsi mladú Žilinčanku pobozkať.

Potetovaný východniar, ktorý má ku Xénii blízko, avšak ich puto označuje ako vzťah medzi bratom a sestrou, na druhý deň spustil amok. Matúš rozhadzoval polenami okolo seba, kde sa najskôr pokúsila zakročiť Monika, no neskôr v spoločnosti agresora vidíme aj Nora s Evou.

Xénia Matúš Farma

Košičanovo správanie ale na farmársku vílu doľahne a utešiť sa ju vyberie, kto iný ako miestny Casanova Heňo. ,,Vieš, aké to on má stavy,” vysvetľuje mladík zo Spišského Štiavnika, zatiaľčo po kráskinej tvári stekajú slzy. Ako celý konflikt nakoniec dopadne, sa dozvieme v utorok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchivm.markiza.sk, streamable.com, voyo.markiza.sk