O chvíľu tomu bude mesiac, čo v dôsledku šíriaceho sa koronavírusu utíchol na Slovensku kultúrny život. Latinskoamerický spevák Maluma však svojich tunajších fanúšikov našťastie ešte koncertom, ktorý odpálil 26. februára, potešiť stihol. Temperamentný krásavec ale myslí na ľudí aj v ťažkých časoch – jeho novinka Qué Chimba vám rozhodne navodí lepšiu náladu!

1. apríla, a teda na Deň bláznov, zverejnil Maluma na YouTube videoklip k svojmu najnovšiemu singlu Qué Chimba, čím určite všetkým priaznicom, a najmä tým, ktorí musia byť zavretí doma, rozžiaril očičká.

V tomto pochmúrnom období, kedy sa síce za oknami krásne vynímajú jarné lúče slnka, no ľudia podstupujú povinnú či dobrovoľnú karanténu, tak energiou nabitá latinskoamerická bomba padne viac než vhod. Jej rytmy a Maluma ako taký vás v myšlienkach pretancujú až do dokonalého leta, samozrejme, bez rúšok, kde neexistuje žiadny koronavírus.

Mimochodom, zábery videa si rodák z Kolumbie natočil na mobil, a to v uliciach neďalekej Prahy a Mníchova, kde stihol ešte pred vypuknutím pandémie koncertovať v rámci svetového turné 11:11.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/maluma