Ľudia sa vírusu Covid-19 boja ako čert kríža. Avšak niet sa čomu čudovať, nakoľko sa nekontrolovateľne šíri a u osôb s oslabenou imunitou môže spôsobiť až smrť. Je preto potrebné, aby sme si dôsledne dezinfikovali nielen ruky, ale aj veci, ktoré si z vonkajšieho prostredia donesieme domov. Praktika tejto ženy sa ale zdá niektorým nechutná.

Aktuálne sa ľudia snažia čo najviac času tráviť doma, avšak ak nechceme umrieť od hladu, z času na čas musíme zájsť aj do obchodu. Po jeho návšteve by sme si však mali prinesené veci vydenzifikovať.

Istá staršia dáma na nákup využila pomoc kuriéra, ktorý jej domov doniesol plné tašky jedla. Po tom, ako si ich prevzala, sa ale prekvapivo zatvorila v kúpeľni, čo nedalo jej zvedavej dcére. Diečina tak išla svoju mamu skontrolovať, pričom za malý okamih stihla zhotoviť aj fotografiu, ako mamina kúpe potraviny vo vani naplnenej vodou a dezinfekčným prostriedkom.

Dcéra snímku zverejnila na sociálne sieti, kde sa pri nej stretli rozpuruplné reakcie. Niektorým sa zdal tento nápad kúpeľa parádny, iným však jedlo plávajúce vo vani prišlo nechutné. A čo si o tejto dezinfekcii myslíte vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Twitter/Evie Lancaster