Od narodenia najpopulárnejšieho bábätka nášho šoubiznisu ubehlo sedem mesiacov. Jeho tvár je však pre väčšinu národa neznáma. Reč je o synčekovi Jasminy Alagič Vrbovskej a rapera Rytmusa, ktorý sa postaral o to, aby sa Sanelova tvár dostala na plátna kín.

Napriek tomu, že sa na instagramovom profile Jasminy Alagič sem-tam nejaké rozkošné dieťatko spredu objaví, jej syn to nikdy nie je. Známa kráska spolu s manželom Rytmusom totiž na sociálnych sieťach Sanela zverejňujú zásadne iba zozadu alebo publikujú len časť jeho malého telíčka, poprípade mu hlavičku zakryjú nejakým obrázkom.

Fanúšikovia skupiny Kontrafakt tak určite ostali prekvapení, keď v booklete nového CD Real Newz zbadali všetkých členov formácie s milovanými polovičkami a deťmi vrátane “odhaleného” Sanela. Rytmus však svoju 7-mesačnú ratolesť ukáže aj v očakávanom hudobnom dokumente Tempos, ktorý mapuje jeho 30-ročnú kariéru.

Film by mal mať síce kino premiéru až 27. februára, no na internet sa už okrem oficiálnych fotografií a trailerov stihol dostať aj unikát v podobe záberu na celebritné bábätko, nachádzajúce sa so svojou maminou na tapete v Patrikovom telefóne. Či išlo o cielenú momentku alebo nevedomý krok zo strany produkčného tímu, nevedno, isté je, že najbližšie týždne bude Sanel hviezdičkou strieborného plátna.:)

Zábera Sanela z filmu Tempos si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic