Okolo slávnej dvojice Lady Gaga a Bradleyho Coopera sa za uplynulé mesiace roztrhol hotový mediálny cirkus. Obrovské iskrenie medzi hlavnými hrdinami filmovej romance Zrodila sa hviezda sa totiž nedá prehliadnuť, pričom všetky klebety boli nakoniec umocnené náhlym ukončením vzťahov s bývalými partnermi – najnovšie sa ale pilne diskutuje o totálne zarážajúcej správe!

Po exkluzívnom oscarovom vystúpení, kde si Gaga a Cooper strihli mimoriadne emotívny duet k ocenenej piesni Shallow, nastala pre partnerov populárnych hviezd absolútna nočná mora. Ako prvá prišla s ohlásením nečakaného rozchodu so snúbencom práve kontroverzná speváčka, no o niekoľko týždňov neskôr nasledoval aj náhly rozpad vzťahu úspešného režiséra s modelkou Irinou Shayk.

Obaja umelci sú tak po dlhej dobe znovu slobodní, pričom sa už vo veľkom pošepkáva o tom, že vraj spolu skutočne udržiavajú tajný pomer. Zahraničný magazín In Touch dokonca priamo na titulnej stránke informoval o speváčkinom tehotenstve – otcom dieťaťa nemá byť nik iný ako jej filmová láska!

Horúca pikoška má pochádzať od anonymného zdroja, tvrdiaceho, že Irina Shayk dala Cooperovi zbohom práve kvôli utajovaným stretnutiam s Gagou. Ich známosť sa ale údajne nezaobišla bez sladkých následkov. ,,Zatiaľ je všetko prísne tajné, pretože Cooper nechce svojej bývalej priateľke ublížiť,” vyjadril sa zdroj. Napriek tomu, že správa o tehotenstve extravagantnej hudobníčky obletela už takmer celý svet, názor na pravdivosť šokujúcich noviniek si musí každý spraviť sám.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lady gaga

Zdroj: In Touch | Foto: Twitter.com, Instagram/bradleycooper_original