Je tomu iba zopár hodín, čo celým svetom doslova otriasla správa o náhlej smrti jedného z najpopulárnejších spevákov sveta. Chester Bennington, frontman skupiny Linkin Park, si v štvrtok 20.7.2017 siahol na život a v súkromnej rezidencií v Los Angeles spáchal samovraždu.

Mnohí sme neverili, mnohí sme dúfali, že to nie je pravda, no informácia o strašnej smrti Chestera Benningtona sa skutočne potvrdila. Spevák, ktorý svojim jedinečným hlasom valcoval hudobné rebríčky i koncertné pódia, podľahol svojim niekoľkoročným démonom a obesil sa. Aj keď snáď všetci fanúšikovia kapely verili, že sa tragická správa o smrti 41-ročného speváka obráti na nemiestny žart, žiaľ, svetlo do tmy vniesol hudobník Mike Shinoda, raper a klavirista kapely Linkin Park. Na svojom účte na Twitteri potvrdil smrť obľúbeného speváka a uviedol, že oficiálna správa bude dostupná už onedlho. ,,Som šokovaný, zlomený, ale je to pravda. Oficiálne vyhlásenie vydáme tak skoro, ako ho budeme mať.”

Chester Bennington sa narodil 20. marca 1976 v Arizone a už od útleho detstva vedel, že sa vo svojom živote mieni venovať práve hudbe. Žiaľ, od svojich 7. rokov bol se*uálne zneužívaný cudzím mužom, čo trvalo neuveriteľných 6 rokov. Chester sa totiž obával, že ak by ho udal, okolie by ho považovalo za homose*uála, a preto nechal celú vec nedoriešenú. Zneužívanie napokon predsa len priznal, avšak svedčiť proti mužovi, ktorý bol podľa speváka obeťou seba samého, nešiel. Okrem fyzického zneužívania bol Chester obeťou školskej šikany, taktiež dlhodobo bojoval s drogovou závislosťou. 41-ročný spevák bol v rokoch 1996 – 2005 ženatý so Samathou Olit a od roku 2006 žil v manželskom zväzku s Talindou Bentley. Otec šiestich detí odišiel zo sveta 20.7.2017, kedy spáchal samovraždu obesením.

Foto: Twitter | Video: YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk