Obľúbený slovenský folklorista Ondrej Kandráč patrí medzi mužov, vážiacich si bohatstvo, aké mu život nadelil. Po jeho boku už dvanásty rok stojí krásna a obetavá manželka Erika, s ktorou spoločne vychovávajú dve šikovné ratolesti. Pomery v rodine talentovaného huslistu sa ale čoskoro významne zmenia.

41-ročný umelec sa v každom televíznom prenose dokáže postarať o úžasné spestrenie. Povestný úsmev na tvári, kopa žartíkov v zásobe či pozitívny prístup k životu z neho robia chodiaci zdroj dobrej náladičky.

všetko čo mám rád joj

Momentálne sa dôvody na radosť v domácnosti známeho východniara znásobujú, keďže sa Ondrej Kandráč spoločne s manželkou tešia z najkrajšej novinky. Líder hudobného zoskupenia Kandráčovci sa totiž v priebehu tohto roka stane trojnásobným otcom -rodinka sa tak pripravuje na príchod ďalšieho prírastku.

„Z bábätka sa veľmi tešíme a tešia sa aj naše deti. Ľudský život je niečo, čo nás ďaleko presahuje, aj preto je to pre nás veľký Boží dar,“ veselý muzikant sa vyznal v rozhovore pre televíziu JOJ, zdôrazňujúc, že drahej polovičke je ochotný byť vo všetkom nápomocný. K úžasnej správe srdečne blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kandráčovci

Zdroj: joj.sk | Foto: Instagram/kandrac.ondrej