O tom, že sa Lukáš Stanislav rozhodol pre radikálnu zmenu imidžu, sme vás už nedávno informovali. V tom čase sa však exfarmár ešte v plnej kráse neukázal – fanúšikovia na Instagrame ho síce mohli vidieť s odstrihnutými vlasmi, no nielnže boli mokré, ale vôbec nešlo ani o finálny strih.

Luky sa po ukončení reality šou Farma venuje okrem iného aj točeniu vlogov – ten najnovší venoval vlastnej premene, ktorá zrejme mnohé dámy príjemne prekvapí. Hoci ísť pod nožničky nebolo pre známeho východniara vôbec ľahké, nakoľko si podľa svojich slov vlasy pestoval od roku 2018, napokon sa predsa len odhodlal.

Najväčšiu zásluhu na exfarmárovom krátkom účese má jeho kamarát Henrich Kuľko a farmárska manželka Xénia Gregušová, ktorí ho dokopali k tomu, aby sa zbavil dlhej hrivy. Xenka dokonca Lukymu spravila aj „hrubý strih„, po čom už prevzala veci do svojich rúk odborníčka Iva. A výsledok je naozaj fantastický, čo poviete? Mimochodom, za pozornosť stojí tiež moment v čase 5:52, kedy Lukáš osloví krásnu tanečnicu ako láska. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lukyho premena

Zdroj/Foto: YouTube/Luky Fuzo Stanislav