Z Ramiho Maleka sa stala zo dňa na deň hviezda najväčšieho formátu, za čo môže vďačiť životnej role Freddieho Mercuryho v hudobnej dráme Bohemian Rhapsody. Tohto fešáka ste však mohli na obrazovkách zahliadnuť už dávno predtým, a to najmä, ak ste patrili medzi fanúšičky seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov.

Ešte pred rokom jeho meno poznal len málokto, dnes je ale Rami Malek obrovským pojmom, v ktorého rukách pred časom zaslúžene skončili sošky Zlatý glóbus a Oscar – obe za najlepší mužský herecký výkon. 37-ročný Američan sa totiž viac než dokonale vžil do postavy Freddieho Mercuryho a jeho životného príbehu.

Málokto však o Ramim vie, že si v minulosti zahral aj v kedysi mimoriadne obľúbenom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov. Fešný herec sa tak v roku 2004 ako 23-ročný stal na kratučký čas súčasťou jedného z najúspšnejších projektov, kde v štvrtej sérii stvárnil postavu Andyho, spolužiaka Rorynej kamarátky Lane.

Kto by to bol povedal, že tomuto mladému cukríkovi bude o pár rokov ležať pri nohách celý svet. Mimochodom, spoznávate ho?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Wikipedia, YouTube | Foto: wallpapersofangelsandfairies.blogspot.com, Instagram/isramimalek, Twitter