Už na prvý pohľad je jasné, že sa Gabika Marcinková radí k nádherným ženám, ktoré pán boh obdaroval dokonalými črtami tváre a ukážkovým telom. Napriek tomu by ste ale možno obľúbenú herečku na najnovších záberoch vôbec nespoznali – vyzerá na nich ako sivá myška.

Čo možno málokto vie, v roku 2012 bola Gabika Marcinková americkou stránkou TC Candler obsadená na 85. miesto v zozname najkrajších žien sveta. A hoci od daného vyhlásenia ubehlo 7 rokov, rodená Prešovčanka sa odvtedy vôbec nezmenila a titul jednej z najatraktívnejších dám planéty jej rozhodne právom patrí i dnes.

Gabika Marcinkova

Gabika však nedávno prešla radikálnou premenou, kedy sa z príťažlivej a výraznej brunetky stala plavovlasá sivá myška. Avšak dôvodom inej vizáže je slovenský komediálny seriál Delukse, ktorý sa už čoskoro objaví na obrazovkách TV JOJ.

Mladá mamička 10-mesačnej Emky si tak rodičovské povinnosti spestrila prácou, kedy domáci úbor vymenila za hotelovú rovnošatu, nakoľko sa v novom projekte objaví v úlohe nenápadnej chyžnej luxusného hotela. Na svete sú už aj prvé zábery, na ktorých by ste Gabiku možno ani nespoznali!

Gabika Marcinkova

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: TV JOJ, Instagram/martin_crep_photography, tvmarkizaofficial, zoomcastingtalents