Baby Boom roku 2019 neobišiel ani slovenskú herečku Mirku Partlovú, ktorá sa čochvíľu stane maminou svojou prvého potomka. O tom, že príchod bábätka je už na spadnutie, svedčí i najnovší príspevok usmievavej krásky – rozlúčkové slová a veľké bruško hovoria za všetko!

Pre Mirku bol uplynulý rok rozhodne prelomovým. Nielnže sa z nej stala vydatá pani, navyše sa už čoskoro bude spolu so svojím manželom Matejom Gálisom tešiť z prvého bábätka, ktoré v brušku rastie ako z vody.

Mirka Partlová bruško

Slovenská hviezda si tak na nejaké obdobie od divadelných dosiek, kde ešte doteraz predvádzala bravúrne výkony, dáva prestávku. ,,Ďakujem všetkým zúčastneným tohto zájazdu. Ako Bobbi v komédii MILENEC si dávame na chvíľku pauzu, lebo fyzicky to už moc na stojky nie je. Verím, že čoskoro,” budúca mamina napísala na svoj Instagram, k čomu priložila i veľavravný záber.

Herečka sa s fanúšikmi rozlúčila fotografiou, na ktorej si hladká nádherné veľké bruško. A nakoľko blondínka vystupuje v predstavení v krikľavoružovej parochni, možno málokto by uhádol, že sa na snímkach nachádza práve Mirka Partlová. Mimochodom – nepripomína vám speváčku Pink? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/partlovamirka