Slovenská chameleónka! Toto označenie jednoznačne sedí na atraktívnu speváčku a raperku Simonu Hegerovú, ktorá počas svojej relatívne krátkej kariéry stihla na hlave vystriedať obrovské množstvo účesov. Pozrite sa, s akou korunou krásy sa predviedla najnovšie!

Simona Hegerová sa po prvýkrát predstavila Slovensku v roku 2012, keď ako 16-ročná sladká plavovláska skúšala šťastie v šou Hlas Československa. Dnes patrí Sima na hudobnom poli k najsilnejším a najproduktívnejším interpretom, pričom na Instagrame sleduje jej kariérny a súkromný život neuveriteľných 361 tisíc ľudí. Okrem chytľavých pesničiek však rodená Trnavčanka púta pozornosť aj trendy imidžom, ktorý sa pravidelne snaží odmieňať.

Afro copíky, dredy či farebé parochne. U Simy sme si už zvykli, že jej hlava zakaždým žiari účesom, aký sa v slovenských uliciach často nevidí. Najnovšie sa usmievavá kráska rozhodla pre dlhé husté háro v pastelovo ružovom odtieni, pričom sa odvážila i na ofinu! Aj tentokrát však blondínka siahla iba po vlasovom doplnku, ktorý z nej ale spravil úplne inú ženu!

Za všetko môže natáčanie videoklipu k novej spolupráci s raperom Egom a českým spevákom Benom Cristovaom s názvom Pumpa. Novinka v podaní hudobnej trojice by mala vyjsť už o týždeň!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova