Silviu Šuvadovú evidujeme ako atraktívnu dámu, ktorá bola dlhé roky verná viac-menej rovnakému účesu, a to polodlhým vlasom plavej farby. Najnovšie sa však  najznámejšia spiritualistka ukázala s celkom novou korunou krásy, aká jej ubrala dobrých 15 rokov!

Silvia Šuvadová sa preslávila ako úspešná herečka, ktorá sa dokonca objavila aj v niekoľkých zahraničných filmoch. Posledné obdobie sa však jej meno spája predovšetkým so spiritualizmom – sprituálnej stránke, meditáciám a sebapoznávaniu sa intenzívne venuje od roku 2011, kedy nastúpila do školy Mystery School v Mount Shasta v Kalifornii.

V súčasnosti sa herečka, ktorá účinkovala v desiatej sérii reality šou Farma, nachádza na Slovensku. Počas pobytu v rodnej domovine navštívila i priateľa, módneho návrhára Jozefa Grondžáka, kedy sa zúčastnila otvorenia jeho nového butiku. Silvia sa z danej akcie pochválila niekoľkými zábermi a fanúšikovia sa nad jej imidžom nestíhali čudovať.

47-ročná Ružomberčanka sa predviedla s opoznanie svetlejšími vlasmi a jemnučkým make-upom, ktorý zvýraznil jej krásne črty tváre a najmä obrovské žiarivo modré oči. Pri pohľade na dané snímky Sise nemožno uprieť fakt, že vyzerá minimálne o 15 rokov mladšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/silviasuvadova