V roku 2016 vládla reality šou Farma kráľovná Jana Hrmová, ktorá si svojou krásou, šarmom a zmyslom pre taktiku omotala okolo prsta každého, koho chcela. Aktuálne sa Janka angažuje najmä na sociálnych sieťach, ako sú Instagram či YouTube, kde sa v rámci svojich videí, zameraných na líčenie, sem-tam ukáže aj bez make-upu. Viete, ako v takýchto chvíľach exfarmárka vyzerá?

Počas takmer desaťročnej histórie reality šou Farma sa na obrazovkách Markízy premlelo množstvo ľudí, len niektorí z nich však boli natoľko zaujímaví, že sa priazni fanúšikov tešia dodnes. Jednou z nich je rozhodne Jana Hrmová, ktorú na Instagrame sleduje 178 tisíc fanúšikov a na YouTube viac ako 77 tisíc odberateľov, čo sú na slovenské pomery naozaj veľmi pekné čísla.

Janka sa vo svojich videách venuje prevažne veciam spojeným so ženskou krásou, ako sú starostlivosť o pleť, líčenie či skúšanie rôznych beauty výrobkov. Jej fanúšikovia ju tak často môžu vidieť nielen v úlohe dokonale nastajlovanej se*y šelmy, ale aj nežne pôsobiacej dievčiny. A hoci brunetka vyzerá bez make-upu veľmi pekne a prirodzene, človek má pocit, že sa pozerá na úplne niekoho iného, čo poviete?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/janahrmi