Keď sa Selena Gomez objaví v spoločnosti, vždy svojou krásou a noblesou vzbudzuje pozornosť. Americká herečka a speváčka však nemá problém vyjsť si do ulíc aj bez nánosov make-upu, ktoré v bežné dni vôbec nevyužíva. A keby okolo vás prešla, určite by ste nepovedali, že to bola jedna z najse*y žien sveta.

Pri príležitosti svojich 29. narodenín Selena Gomez predstavila v júli spoluprácu, v rámci ktorej sa podieľala na tvorbe plaviek. Známa umelkyňa ich verejnosti predviedla na vlastnom tele a aby na ľudí pôsobila autentickejšie, krivky krv a mlieko vystavila na fotografiách bez retuše. 

selena gomez

Po všetkých životných peripetiách, ktorými si obdivovaná brunetka prešla, ako bolestivý rozchod so spevákom Justinom Bieberom, transplantácia obličky či hospitalizácia na psychiatrii, sa Selena konečne dostala do štádia, kedy sa stala sebavedomou a milujúcou sa ženou. Aj preto už vzhľad nie je pre ňu prioritou a z kilečiek navyše si rozhodne ťažkú hlavu nerobí.

V týchto dňoch niekdajšiu hviezdičku Disney Channel paparazzi zachytili, ako si v nenápadnom tričku, teplákoch a bez make-upu vykračuje ulicamii Los Angeles. Každý by si pri pohľade na Selenu zrejme povedal, že sa pozerá na úplne bežnú babu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: shape.com | Foto: Instagram/selenagomez