S prácou pred televíznymi kamerami idú ruka v ruke aj hrubé vrstvy make-upu, ktoré dámam pomáhajú vyniknúť v silných svetlách reflektorov. Vidieť tak moderátorky s odlíčenou tvárou je naozaj rarita, pričom Lenku Vavrinčíkovú by ste možno ani nespoznali.

Lenka Vavrinčíková začínala v TV Markíza ako moderátorka počasia, avšak ako sa hovorí – trpezlivosť ruže prináša, a tak po rokoch strávených pred “mapami” dnes krásku vídame po boku Viktora Vinczeho v Televíznych novinách.

Lenka Vavrincikova

Vo večernom spravodajstve však musí byť sympatická brunetka vždy tip top upravená a výrazne nalíčená. A hoci sme už mali možnosť Lenku vidieť vo viacerých podobách, keďže bola súčasťou druhej série zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, nenalíčená sa na verejnosti často neprezentuje.

Lenka Vavrincikova

Pred pár dňami sa ale sympatická markizáčka na svojom instagramovom profile s fanúšikmi podelila o výsledok z pečenia kváskového chleba. Napriek tomu, že s ním spokojná nebola a označila ho za lietajúci tanier, obdivovateľov určite potešilo, že sa neštítila ukázať tak, ako ju pán boh stvoril. Bez nánosov make-upu však Lenka vyzerá na nepoznanie – omnoho mladšie a prirodzenejšie, pričom jej pekná tvárička rozhodne nepotrebuje ani žiadny filter.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lenka Vavrincikova

Zdroj/Foto: Instagram/lenka_vavrincikova, peterzakovic