Spomínate si na hit Aký budeš? Ak nepatríte k úplne najmladším ročníkom, tak ste si chytľavú skladbu od našich najznámejších dvojičiek rozhodne v minulosti spievali aj vy. A práve tento song pomohol Veronike a Daniele Nízlovým spraviť dieru do slovenskej pop music, pričom v tom čase boli baby ešte len rozkošné dievčatká.

Daniela a Veronika začali svoju spevácku kariéru v roku 1996, kedy im Daniel Hevier vymyslel názov Tweens. Vtedy mali talentované slečny 10 rokov a celú budúcnosť pred sebou. Dvojičky sa však stali známejšími až o 3 roky neskôr vďaka chytľavej cover verzii od Kylie Minoque I Should Be So Lucky, ktorú pomenovali Aký budeš.

Práve na krásne začiatky si speváčky z dua Twiins, ktoré 15. mája oslávia už 33. narodeniny, zaspomínali na svojom Instagrame, kde zverejnili archívne snímky z obdobia, kedy boli ešte len sladkými tínedžerkami. Za posledných cca 20 rokov sa tak Veronika a Daniela poriadne zmenili, pričom z nežných mačiatok vyrástli jedny z najväčších dračíc československého šoubiznisu! Spoznávate na priložených fotografiách naše najočarujúcejšie dvojičky? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Twiins

Zdroj/Foto: Instagram/twiinsmusic