Časy, kedy Ricky Martin hitmi Maria, Livin La Vida Loca či La Copa De La Vida okupoval prvé priečky svetových hitparád, sú už nenávratne preč. Spevák z Portorika má však svojim fanúšikom čo ponúknuť aj pred 50-tkou, a to nielen, čo sa hudby týka.

Canción Bonita je názov nového chytľavého duetu Rickyho Martina a jeho staršieho kolegu z Kolumbie Carlosa Vivesa. Fešného speváka sme vo videoklipe mohli vidieť so šedivou bradou, čo zrejme priaznivcov, či už v dobrom alebo zlom, poriadne šokovalo. Bielu bradu si jeden z najpríťažlivejších mužov sveta nechal aj pri fotení pre nemecký magazín Schön!, kde ale slušný svetrík z klipu nahradili omnoho pikantnejšie outfity.

Štvornásobný otecko, ktorý je od roku 2018 ženatý s Jwanom Yosefom, sa pred objektívom Isaaca Anthonyho predviedol v kovbojských čižmách, kožených nohaviciach či sieťkovanom tričku, pričom nechýbali ani doplnky ladené v erotickom duchu. Pri pohľade na odvážny imidž v kombinácii s bielým porastom na tvári by zrejme iba málokto dokázal odhadnúť, že sa na fotkách nachádza práve Ricky Martin.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Ricky Martin