Slovensko a Česko spoznalo Adama Pavlovčina ako mimoriadne nadaného a extravagantného fešáka. Už pri pohľade na novú SuperStar je ale jasné, že má veľmi blízko i k modelingu, pričom niektoré Adamove zábery vám rozhodne vyrazia dych!

Už týždeň sa neprehiadnuteľný Adam Pavlovčin teší z titulu novej československej SuperStar a finančnej výhry 75-tisíc eur, ktorú plánuje investovať do hudby. Rôzne účesy, zostrihy brady či odvážne outfity však k Adamovmu životu patrili dávno pred SuperStar.

26-ročný hudobník má za sebou bohaté modelingové skúsenosti, v rámci čoho vzniklo aj viacero kontroverznejších záberov. Na niektorých fotografiách by ste dokonca mladíka zo Záhoria ledva spoznali.

Jedna snímka, ktorá vznikla v rámci kampane Láska je láska, si zaslúži obzlášť veľkú pozornosť. ,,Rozmýšľal som, koľko toho napísať, ale verím, že obrázok a kampaň samotná to povedia za nás všetkých najlepšie. Keď si predstavím, že by som podobnú reklamu na Slovensku videl ako malý chlapec, určite by to malo veľmi pozitívny vplyv na moje dospievanie a veľa životných rozhodnutí by som pravdepodobne urobil inak,“ zanechal Pavlovčin pri obrázku, na ktorom si vymieňa bozk s mužom. Nateraz však zrejme víťaz speváckej šou kariéru profesionálnu modela zavesí na klinec, i keď pózovanie pred fotoaparátom mu ide na jednotku s hviezdičkou.

Adam Pavlovčin

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/adampavlovcin