Tretie finálové kolo obľúbeného speváckeho programu spojilo finalistov prvej série Česko Slovenskej SuperStar, ktorí sa na jednom pódiu stretli po 12-tich rokoch. Medzi známymi osobnosťami domáceho šoubiznisu sa objavila aj čiernovlasá kráska s vylepšenými perami. Spomínate si na jej tvár z roku 2009?

Prvý ročník, kedy sa v SuperStar spojili talenty z Česka a Slovenska, bol na produkciu hviezd naozaj plodný. Monika Bagárová, Ben Cristovao, Miro Šmajda, víťaz Martin Chodúr či Thomas Puskailer. Fešák s jedinečným úsmevom síce vypadol ako prvý, no na scéne ho vídavame dodnes. To sa už ale netýka speváčky, ktorá sa so šou rozlúčila spolu s Thomasom.

Diváci boli určite prekvapení pri pohľade na viaceré tváre, ktoré sa za 12 rokov poriadne zmeniili. Najviac ale pri spievaní dojímavej hymny Príbeh nekončí šokovala výzorom 29-ročná Nikoleta Balogová. 

Rodáčka z Lučenca svoj potenciál úspešnej star na domácej pôde nevyužila. Avšak spevu sa stále venuje, i keď na Kanárskych ostrovoch, kde odišla za maminou rok po skončení šou. Medzičasom sa kučeravá Nika taktiež stala mamičkou a jej vzhľad prešiel radikálnou premenou – z nenápadnej tínedžerky sa stala výrazná šelma!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/niki_balogh, Facebook/Česko Slovenská SuperStar