Najväčšou kritičkou tohtotýždňovej zostavy obľúbenej relácie Bez servítky je rozhodne najstaršia členka Helena. Jej kolegovia a diváci sú preto určite veľmi zvedaví, ako to blondínke pôjde v piatok v kuchyni. Mnohí však určite netušia, že jej kulinárske schopnosti už možno na obrazovke videli.

Helena Imagbe už v začiatku týždňa stihla ukázať, že má vycibrený jazýček, ktorý neuspokojí len tak hocičo, a na súperov má poriadne vysoké nároky. Na základe jej neustálej kritiky voči jedlám ostatných súťažiacich sú preto všetci zvedaví na to, aké menu bude vo finálový večer podávať vlasová stylistka.

Helena Imagbe

Keď nahliadneme do histórie, očákavania na Helenku by mali byť nemalé nielen skrz jej negatívne komentáre na pokrmy v Bez servítky. Prostoreká kaderníčka totiž v minulsoti úspešne ohurovala rôznymi dobrotami divákov šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorej sa zúčastnila dokonca dvakrát – so synmi Mirom a neskôr s Filipom.

Málokto však zrejme v 52-ročnej Hele spoznal jednu z najlepších kuchárok legendárneho programu. Po radikálnom schudnutí totiž vyzerá ako úplne iná žena!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ, TV JOJ