Nový ročník šou SuperStar opäť otvoril veľké možnosti mladým cieľavedomým spevákom so snom stať sa známou hviezdičkou. O kom budeme v budúcnosti rozhodne počuť, je mimoriadne sympatická kráska Diana Kovaľová, ktorá v porotcoch a divákoch zanechala veľmi silné emócie.

Niekedy stačí málo k tomu, aby si účastníci SuperStar získali srdcia porotcov hneď po svojom príchode. Len 15-ročnej Diane Kovaľovej sa to podarilo. Skromnosť, úsmev a pokora zafungovali natoľko, až sa Paľo Habera vyjadril, že ak by bola súťaž založená na sympatiách, východniarka by ju vyhrala. To však ešte netušil, aké zlato v hrdle Dianka skrýva.

Diana Kovalova

Mladá študentka, žijúca v španielskej Malage, kde sa jej rodičia živia ako hudobníci, prišla do šou s nádherným slaďákom Someone You Loved od speváka Lewisa Capaldiho. Svojím jedinečným prevedením talentovaná rodáčka zo Sniny spôsobila porotcom nielen zimomriavky – Marián Čekovský sa dokonca neubránil ani slzám.

,,Vyzeral som v telke podľa mňa ako dikobraz, lebo všetky chlpy sa mi zježili, a to sa nestáva často,” Habera zahlásil po Diankinom výkone. ,,Takto dneska spievajú deti? Ty kokos, cítim sa menejcenne,” skonštatoval po tom, ako sa plavovláska pobrala domov s piatimi verdiktmi “ÁNO”. Čo myslíte – bude Diana Kovaľová novou víťazkou SuperStar?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk