Už o pár dní sa vrátia na obrazovky TV JOJ nové diely programu Súdna sieň, ktoré v štruktúre nahradia reláciu Lucky Room. Vedeli ste ale, že sa v tomto obľúbenom projekte kedysi objavila aj slovenská kráľovná Instagramu Zuzana Plačková?

Krátko po tom, ako Zuzana Plačková zahviezdila v reality show Hotel Paradise, kde narobila poriadny rozruch, svoju slávu zúžitkovala aj v ďalšom programe TV JOJ. V Súdnej sieni sa tak v tom čase poriadne prsnatá peroxidová blondínka predstavila v úlohe mladej milenky.

ZUzana Plackova

V roku 2012 však bola Zuzka úplne iná osoba, a to sa netýka len vzhľadu, ale aj správania. Dokonca to rovnako zhodnotila aj ona sama vo chvíli, ako si na päť minút slávy v Súdnej sieni zaspomínala. ,,To jak som vyzerala… Ježišikriste… Katastrofa,” okomentovala svoje účinkovania kráska, ktorá si za ten čas stihla na Slovensku vybudovať poriadne silnú fanúšikovskú základňu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ten pocit, keď sa vidíš, ako si vyzerala kedysi… normálne vtedy som mala také sebavedomie ako nikto,” utrúsila s tragickým výrazom tváre modelka, ktorá priznala, že ani nevie, či je jej pri pohľade na svoje niekdajšie ja do plaču alebo sa skôr hanbí. A čo naňho hovoríte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku, pričom video z natáčania Súdnej siene so Zuzanou si môžete pozrieť na konci článku.

Zuzana Plačková v Súdnej sieni

Zdroj: Instagram/queen.plackova, joj.sk, Streamable | Foto: Instagram/queen.plackova, YouTube