Pre slovenských divákov speváckej šou SuperStar je zrejme veľkým prekvapením porotkyňa Patrície Pagáčová, ktorá bola doposiaľ pre väčšinu neznáma. Napriek tomu, že jej názory sa u ľudí často s pochopením nestretávajú, blondínke nemožno uprieť fakt, že je naozaj krásnou ženou. Pred rokmi však vyzerala úplne inak!

Patrície odštartovala svoju dráhu v umeleckej sfére už ako 8-ročná, keď sa predviedla v úlohe Aničky Studničkovej v seriáli Ranč U Zelené sedmy. O deväť rokov neskôr však jej herecká kariéra nabrala na obrátkach – tínedžerka dostala rolu v ďalšom seriáli Ulice, kde pôsobila až do roku 2019.

Za ten čas česká hviezdička nielenže zmenila priezvisko, kedy sa zo slečny Solaříkovej stala vydatá pani Pagáčová, ale aj svoju vizáž. Hoci Slovensko spoznalo Patríciu vďaka jej porotcovaniu v SuperStar ako 31-ročnú blonďatú se*y ženskú, ešte päť rokov dozadu pôsobila ako sladká stredoškolská študentka s hnedými vlasmi, pričom sa nedá nevšimnúť, že bola i viditeľne bacuľatejšia. Nech sa páči, takto vyzerala usmievavá kráska v období, keď mala 24 – 27 rokov!

Premena Patricie Pagáčovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/patricie.pagacova, Facebook/Patrície Pagáčová