O tom, že rozvody bývajú ťažké, sa presvedčila aj známa moderátorka Vera Wisterová, ktorá sa pre slovenský denník rozhodla poodhaliť časť zo svojho súkromia. Pred deviatimi rokmi, kedy spoznala hudobného producenta amerického pôvodu Jeremyho Hulsha, to vyzeralo na lásku až do konca života. Avšak ani toto manželstvo sa neskončilo happyendom.

Manželstvo Very (40) a jej expartnera Jeremyho (39) trvalo 6 rokov, no dnes už po ňom ostali len dvaja synovia, mladší Theo a starší Harlow. Jeremy sa vyjadril, že na úpadku ich zväzku mala najväčší vplyv neúprimnosť a nevera jeho manželky. Ako v minulosti uviedol bývalý partner obľúbenej moderátorky, Vera spočiatku milenecké aférky tajila, no neskôr sa k nim priznala a prosila Jeremyho o odpustenie.

Počas celého rozvodového procesu, kedy sa Jeremy všemožne snaží pošpiniť meno sympatickej ryšavky, moderátorka prežívala strach hlavne o to, že jej ,,ex” bude chcieť vziať synov, ktorí sú pre ňu celým svetom. Jej snahou bolo hlavne uchrániť deti pred médiami, ale keď sa už nedalo znášať slovné útoky bývalého manžela, začala sa k téme vyjadrovať aj ona. „Viem, že nie som jediná žena, ktorá je v takejto situácii, ale urobím všetko pre to, aby som uchránila deti pred fyzickými alebo psychickými útokmi,” vyjadrila sa Vera pre denník Pluska. O tom, že moderátorka ževraj žila dlhé roky v psychickom terore manžela, svedčia aj jej ďalšie rozhovory s médiami ohľadom života i detí. ,,Keď s nimi bola, mala som zakázané s deťmi rozprávať po slovensky a nemal problém mi pred deťmi vulgárne nadávať a osočovať ma. Pre deti je lepšie, ak nebudú vyrastať v napätom prostredí. Jeho ideologické presvedčenie ma nezaujíma, nebol schopný rodine vytvoriť domov ani v Izraeli, ani na Slovensku. Ja mám domov tu a naše deti prežili na Slovensku väčšinu života, tu majú kamarátov, škôlku, krúžky, starých rodičov,“ dodala pre Plusku moderátorka.

 

Ako to už vo väčšine neúspešných manželstiev býva, obaja zúčastnení sa ,,bijú” za svoju pravdu, no Vera dodáva: „Žiaľ, je to zatiaľ najťažšia vec alebo obdobie, aké som kedy v živote zažila. A zatiaľ je to tak, ako to je. Ale ja verím, že aj napriek tomu, že teraz je to také ťažké až neúnosné, sa raz situácia zlepší a veci sa vrátia do normálu. Myslím, že aj napriek všetkému, čo sa deje, obaja stále myslíme na šťastie našich detí, a to je najdôležitejšie,“ vyjadrila sa krásna moderátorka pre denník Nový Čas. Dnes už známa červenovláska tíši svoju bolesť a strach o deti v náručí priateľa Michala, brata herečky Kristíny Svarinskej.

Zdroj: Pluska, Nový čas | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Sabina S
Som vyštudovaná odborníčka na zdravú výživu, ale už od základnej školy mám pozitívny vzťah aj k písaniu. Nerobí mi problém písať o čomkoľvek, som otvorená témam z rôznych oblastí. Milujem prírodu, zvieratá a oddych pri dobrej knihe.