Neuveríte, aký počet kondómov zadovážili športovcom organizátori zimných olympijských hier. Aj keď to podľa čísel vyzerá na poriadne radovánky, predpokladáme, že toľko kusov by sa neminulo, ani keby ich nafúkali a vyzdobili celý hotel. Čo s nimi budú športovci vôbec robiť?

Množstvo prezervatívov, ktoré bude športvcom na tohtoročnej olympiáde k dispozícii, je šokujúce pre mnohých ľudí. Už teraz je totiž jasné, že na OH bude reprezentantom k dispozícii najmenej 110 000 kusov, čo vychádza neuveriteľných 37 na každého jedného z nich. Celkový počet je tak o 10 000 vyšši ako tomu bolo naposledy. Totálnym rekordmanom je však Rio de Janiero, ktoré na letných OH 2016 zadovážilo účastníkom z celého sveta naozaj obdivuhodné množstvo kondómov, a to v počte 450 000 kusov!

Hovorca spoločnosti vyrábajúcej kondómy sa vyjadril, že nepočítajú s využitím všetkých prezervatívov a tie, ktoré zostanú nepoužité, si môžu zobrať športovci domov ako suvenír. Nuž, Kórejci chcú zrejme zaujať hneď od začiatku, a to sa im, veru, podarilo. :)

Zdroj: nypost.com | Foto: pixabay/freepik