Situácia v britskej kráľovskej rodine sa vyhrocuje na maximum. Hoci povesť niektorých členov urodzeného rodu v minulosti utŕžila zopár rán, tentokrát ide naozaj do tuhého. Po tom, ako princ Harry s manželkou Meghan Markle oboznámili krajinu s túžbou odčleniť sa od zvyšku famílie, došlo k obrovskému zlomu i vo vzťahu dvoch slávnych bratov.

William a Harry dlhodobo udržiavali nadštandardne dobré súrodenecké vzťahy, umocnené trágédiou, kedy prišli o mamu. Úbohá princezná Diana by sa však, bohužiaľ, pri pohľade na dotrhané väzby medzi milovanými synmi, ktorých súčasná komunikácia sa nachádza hlboko pod bodom mrazu, v hrobe obracala.

princ harry william charles

S príchodom niekdajšej hollywoodskej herečky Meghan Markle sa v Buckinghamskom paláci nastolili zbrusu nové poriadky. Pár mesiacov po narodení synčeka Archieho sa prominentní rodičia rozhodli vzdať sa prioritných kráľovských povinností a pokúsiť sa žiť bežným spôsobom, a to rovno v Kanade.

Meghan Markle Harry

Vyhlásenie vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu sa nestretlo s veľmi pozitívnymi ohlasmi, hoci o pravých príčinách neočakávaného konania sa stále polemizuje. Jedno je ale isté – princ William už nad mladším bratom definitívne zlomil palicu. Zahraničný denník The Sunday Times totiž informuje o mimoriadne drsnom vyhlásení, akého sa manžel krásnej Kate Middleton nedávno dopustil.

,,Držal som nad bratom ochrannú ruku po celý náš život, ale už to ďalej robiť nemôžem. Už sme samostatné jednotky,” vyriekol princ William, dodávajúc, že do budúcna nestratí vieru v nápravu ryšavcovho správania v očakávaní, že by sa raz mohol na veci prizerať z iného uhla. Dovtedy sa však starší zo synov nebohej lady Diany cíti ukrivdený, nakoľko už vraj nemá pocit, že by spolu s jediným vlastným súrodencom kopali za rovnaký tím.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

britská královská rodina

Zdroj: The Sunday Times | Foto: Instagram/princeharry_2018, princewilliamnow