V úplne prvej várke dievčat, ktoré zavítali do šou Love Island, bola aj Markéta Chytilová. Brunetka očarila svojou krásou a se*epílom hneď niekoľkých pánov, avšak jej radosť vo vile netrvala dlho. Po pár dňoch si zbalila kufre a z Kanárskych ostrovov odišla domov. Lásku ale vďaka programu predsa len možno našla.

Bývalá Miss sa u divákov Love Island nezapísala v príliš pozitívnom svetle. Napriek tomu, že ide o krásnu a milú ženu, svojím ustavičným vyplakávaním a scénami, ktoré robila partnerovi Pítrovi, začala všetkým vrátane svalnatého modela liezť na nervy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dnes už vieme, že si Pítrove srdce získala Gabriela, s ktorou ich výhra 75-tisíc eur minula iba o vlások. Aj Markétu však nakoniec osud zavial k súťažiacemu Love Islandu – reč je o Danielovo Kručayrovi.

Počas magazínu After, ktorý mapuje život „srdiečok“ po skončení šou, sa Tess a Mishala rozhodli kamarátke pripraviť veľké prekvapenie. Keďže vedeli, že si Markéta a Daniel intenzívne píšu cez internet, dvojici zorganizovali rande. Ich prvé stretnutie tak prebehlo pred kamerami, pričom obaja sršali veľkým šťastím.

Prvé rande Markéty s Daniela si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/marketa_chytilova