Od vysielania bizarnej zoznamovacej šou Mama, ožeň ma! uplynulo už 9 rokov. Na väčšinu jej účinkujúcich si diváci pamätajú dodnes. Výnimkou nie je ani Tibor Nagy alias „Tibike“. Ten o sebe dal po dlhom čase opäť počuť!

Sebavedomý automechanik z Veľkej Paky sa do povedomia verejnosti zapísal najmä vďaka jeho nápadníčke Martinke. Brunetka v okuliaroch svojím vzhľadom a svojským úsmevom zaplavila sociálne siete, a tým v roku 2013 priviedla vlnu pozornosti na celú šou.

Hoci sa mladík zo skromnej obce zdal byť spočiatku plachý, opak bol pravdou a Tibor bavil divákov nielen svojimi hláškami, ale aj karaoke spevom. Najnovšie dokonca priznal, že sa jeho fanúšikovia môžu tešiť na nový „projekt“– vysielanie naživo s jeho dievčatami – Maťou a Júliou.

S Martinkou som znova v kontakte, len pre info., aby ste vedeli. Plánujem budúci rok, na 10. výročie, stretnutie aj s Julkou, aj s Martinkou. A keď všetko vyjde podľa plánu, tak chcem aj živé vysielanie,“ chválil sa na TikTok-u pred zrakom tisícov ľudí. Zdá sa, teda, že o tejto zábavnej trojici budeme ešte počuť.

Tibor Nagy alias „Tibike“ dnes

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

@tibor_nagy_jiadjo

Odpovědět uživateli @kikis2910

♬ původní zvuk – Tibor_Jiadjo_Nagy

Zdroj/Foto: YouTube, TikTok/Tibor_Nagy_Jiadjo