Viac ako 180 častí kolumbijskej telenovely vysielali slovenské televízie niekoľkokrát a úspešná sa stala rovnako medzi ženským aj mužským publikom. Od prvej klapky seriálu, ktorým pritiahli zvodní bratia Reyesovci a atraktívne sestry Elizondové k obrazovkám tisíce divákov, už ubehlo 15 rokov! Skrytá vášeň však dodnes patrí k najpopulárnejším telenovelám. Čo sa stalo s jej hlavnými protagonistami?

 

Michel Brown – Franco Reyes

Argentínčan si získal účinkovaním v telenovele medzinárodný úspech. Patrí k najpríťažlivejším hercom latinskoamerického šoubiznisu a popritom sa živí ako moderátor. Od roku 2003 je ženatý s herečkou Margaritou Muňoz.

 

 

Mario Cimarro – Juan Reyes

Predstaviteľ svalnatého Juana je pôvodom z Kuby. V roku 2006 sa rozviedol s hereckou kolegyňou Nataliou Streignard (Sladká Valentína, La Tormenta: Pokušenie lásky), s ktorou bol ženatý 7 rokov.

View this post on Instagram

A master like Julio Jimenes is unique, but sometimes you find jewels in other dialogues like Antonio's , Master of irreverence & sarcasm : "tell your girlfriend's boyfriend,husband,friend or whatever..that he wishes to look like i do now when he reaches his fourties,cause now he looks… very unhealthy….just to be polite and not just say he looks like a piece of sh…and i dont even want to mention what you ,her and i, know i do better than a porn star…just saying.. Can't you see this people are trash,full on envy and jelousy? It gives me great satisfaction to know i earn my living honorably and put a roof on your head,clothes in your body and food on your mouth with my honest job as a cop, that people appreciate ,and not with scams,false promeses and lies like they do / Un maestro como Julio Jimenes es unico, pero a veces encuentras joyas como los dialogos de Antonio llenos de frescura,irreverencia y sarcasmo : "dile al novio,esposo,amigo de tu amiga o lo que sea, que ella y el desearian lucir como yo lusco ahora cuando lleguen a los cuarenta,porque ahora el se ve… poco saludable,digo….por ser educado y no decir que se ve de la ching… que no te das cuenta que esta gente es basura,llenos de celos y envidia? Me da una gran satisfaccion saber que me gano la vida con un trabajo honesto de policia , que la gente aprecia y pongo un techo sobre tu cabeza, ropa para que te vistas y comida para que te alimentes y no con trampas, engaños y mentiras como hacen ellos" #VuelveTemprano Coming Soon !

A post shared by Mario Cimarro (@mariocimarro) on

 

 

Juan Alfonso Baptista – Oskar Reyes

Búrlivý a nespútaný Oskar sa v reálnom živote venuje okrem herectva aj modelingu. V decembri 2011 sa tajne oženil s Mariou Fernandou Barreto.

 

View this post on Instagram

Training..!!!!🌍🚀

A post shared by Juan Alfonso Baptista Diaz (@juanbaptistad) on

 

Danna Garcia – Norma Elizondo

Za úlohu v tejto telenovele získala cenu za najlepšiu ženskú herečku a pravidelne sa umiestňuje v rebríčku TOP 50 ľudí latinskoamerického šoubiznisu. Svoju lásku zatiaľ nenašla a stále je sama.

 

 

Paola Rey – Jimena Elizondo

Paola sa neskôr objavila v niekoľkých ďalších seriáloch a aktívne sa venuje kariére modelky. V roku 2010 sa vydala a je hrdou mamičkou synčeka Olivera.

 

 

Natasha Klauss – Sara Elizondo

Práve za rolu chladnej sestry Sarity získala niekoľko prestížnych ocenení. Jej manželstvo s Marcelom Greccom stroskotalo, no vychováva dcéry Palomu a Isabel, ktorú má ešte z predchádzajúceho vzťahu.

 

View this post on Instagram

Buenas noches😘😘😘😘

A post shared by Natasha Klauss (@natashaklauss27) on

Foto: Tumblr, Instagram