Mladšej generácii možno meno Misha nič nehovorí, no tá 30+ veľmi dobre vie, že ide o talentovanú slovenskú speváčku, ktorá tesne po roku 2000 žala jeden úspech za druhým. Dlhé obdobie však bolo o Michaele Palovej ticho, o čo sa určite postaralo aj nemálo mamičkovských povinností. Teraz sa ale rodená východniarka rozhodla opäť zamútiť vody slovenskej pop music.

Mishu si mnoho z nás pamätá ako speváčku s bezchybnou angličtinou, ktorá obľubovala šatky či šiltovky. Svoj prvý album Colors in My Life vydala v roku 2002 – pochádza z neho aj jej úspešný singel Náladu mi dvíhaš. Talentovaná Michalovčanka má dokopy na konte päť albumov, pričom ten posledný DEKÁDA vyšiel v roku 2012.

To bolo presne obdobie, kedy sa speváčka zo scény úplne stiahla – porodila totiž dvojičky Miu a Nalu. V 46 rokoch, ktoré by atraktívnej brunetke určite nikto netipoval, tak Misha zrejme usúdila, že je najvyšší čas vrátiť sa na scénu!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mamička krásnych slečien prijala ponuku od svojho niekdajšieho bubeníka Roba Tkáča a jeho hudobného parťáka Martina Ferenčíka, ktorí pôsobia pod názvom Wawawu, a spoločne vytvorili tanečnú skladbu Your Science. Tá si vďaka trendy zvuku rozhodne získa pozitívne reakcie nielen od Mishiných skalných fanúšikov, ale aj mladej generácie.

Wawawu feat. Misha – Your Science

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/michaelamishapalova, Facebook/Michaela Misha Palova