To boli časy, keď hitparády brázdilo americké zoskupenie Black Eyed Peas… Pomysleli si zrejme mnohí, ktorí si kedysi fičali na mega hitoch Where Is the Love?, Boom Boom Pow, I Gotta Feeling, Pump It či Hey Mama. Partia hudobníkov sa prednedávnom prihlásila o slovo novým albumom, kde možno nájsť aj spoluprácu s jedným z aktuálne najobľúbenejších hudobných interpretov súčasnosti, spevákom Malumom. 

Keď sa povie Black Eyed Peas, zrejme každý, komu tento názov niečo hovorí, si predstaví rytmické hity a príťažlivú speváčku Fergie. Tá však už od roku 2017, bohužiaľ, ako členka skupiny nefiguruje. Kým nejaký čas si tak chlapci museli poradiť bez nej, rok po kráskinom odchode si našli skvelú náhradničku v podobe čokoládky J REY SOUL.

Prednedávnom kvarteto umelcov vydalo nový album Translation, v rámci ktorého si prizvalo na spolupráce niekoľko zvučných mien. Pre ženské publikum je ale určite najzaujímavejším hosťom kolumbijský spevák Maluma, ten vo februári spôsobil koncertom šialenstvo aj v našej Bratislave.

Keď sa teda spojí The Black Eyed Peas a aktuálny kráľ latino hitov, nemôže z toho vzniknúť nič iné než energická bomba, priam stvorená na tieto horúce dni! Pripravte sa tak na to, že FEEL THE BEAT, pri ktorom si hudobníci požičali kostru staršieho songu s rovnomenný názvom od Lisy Lisa & Culta Jama, sa stane novou súčasťou vášho letného playlistu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bep, maluma, YouTube, wallpaperup.com