Televízny seriál ,,Plný Dom”, v originálnom znení ,,Full House”, začala vysielať stanica ABC 22. septembra 1987, a to hneď v hlavnom vysielacom čase. Dnes je to už takmer tridsať rokov, čo uzrela svetlo sveta prvá epizóda. Chlapi ako John Stamos dozreli sťa dobré víno a z roztomilých dvojičiek Dylana a Blakea sa stali dospelí muži. 

V svojom čase mimoriadne úspešný televízny sitkom, ktorý lámal rekordy sledovanosti nielen v Amerike, ale aj u nás. Úctyhodných 195 častí sa vysielalo v rokoch 1987 až 1995, kedy sa seriál skončil ôsmou sériou. Určite si spomínate na rockovú hviezdu ,,Jesseho” alebo sympatickú ,,Rebeccu”. Práve títo dvaja sa neskôr vzali a mali dvojčatá Nickyho a Alexa. Čo je s chlapcami dnes?

 

Dvojičky Blake a Dylan Tuomy oslávia v novembri 26 rokov. Ak vám ale vôbec nepripadajú povedome, nemýlite sa. Po účinkovaní v ,,Plnom Dome” zavesili hereckú kariéru na klinec. Blake žije v Atlante, kde pracuje ako hasič a Dylan študoval v Kalifornii. Tam sa stala jeho veľkou vášňou hudba. Ich seriálová mama, herečka Lori Loughlin však nezabudla na staré dobré časy. Na svoj Instagram postla spoločnú fotku ako dôkaz, že blonďatí krásavci už poriadne vyrástli. Tak čo? Aj vy máte chuť hneď si pozrieť aspoň zopár častí? Len tak, z nostalgie :)

Not so little anymore @zerowbe @dcchillinn Nicky & Alex #fullhouse #fullerhouse

A post shared by Lori Loughlin (@loriloughlin) on

 

 

 

#blue room #abs #progress :)

A post shared by Dylan Clark Tuomy-Wilhoit (@dcchillinn) on

 

Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)