To bolo srandy, keď internetom kolovala postaršia potetovaná blondína, ktorá si s vínkom v ruke nevedela vynachváliť abnormálne nenormálny servis košického kúpaliska. Ak by ste si mysleli, že už zabadla prachom, rady vás vyvedieme z umylu. Vďaka komikovi s prezývkou Fero Joke zažíva svoj veľký comeback!

Mladý týpek, na Instagrame vystupujúci ako Fero_Joke, vzkriesil zabudnutú paničku, ktorá síce precestovala celý svet, ale nikde nezažila také služby ako na kúpalisku v Košiciach. Svojho času východniarka kolovala internetom rýchlosťou blesku a vyzerá to tak, že si minimálne rovnaký úspech v týchto dňoch zopakuje. Ferovu brutálnu paródiu si len za prvú hodinu pozrelo viac ako 10 000 ľudí, pričom toto číslo neustále rastie aj spolu s počtom vtipných komentárov. Nech sa páči, potrápte si bránice!

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)