Verili by ste, že od nakrúcania prvej časti o nebojácnej, a tak trocha chlapčenskej Fantaghiró, ubehlo už viac ako dvadsať rokov? Aj napriek tomu však hlavní hrdinovia nestratili ani trocha zo svojho šarmu. Čo je dnes s krásnou princeznou, fešákom Romualdom a tajuplným Tarabasom?

 

Alessandra Martines (Fantaghiró)

Alessandra Martines už síce oslávila päťdesiatku, no skutočný vek by jej hádal len málokto. Taliansko-francúzska herečka to nemala v živote ľahké, trápenie v manželstve jej však vynahradili dve deti a pravdepodobne aj skrášľovacie zákroky.

 

 

 

Kim Rossi Stuart (Romualdo)

Herec Kim Rossi Stuart má dnes 44 rokov. Aj keď zostarol a troška zosivel, z očí mu nikdy nezmizol ten romantický pohľad krásneho Romualda. Stále slobodný lámač sŕdc žije v harmonickom vzťahu s herečkou Ilariou Spadou, ktorá je od Kima mladšia presne o desať rokov.

 

https://www.instagram.com/p/BBhFoKdpJ_m/

 

 

Nicholas Rogers (Tarabas)

Nicholas Rogers, na Slovensku známy skôr ako ,,Tarabas“, sa po ukončení nakrúcania objavil ešte v niekoľkých filmoch. Podľa posledných informácií je ženatý a manželka Angela mu v roku 2007 porodila syna. K úlohe zlého princa sa dostal náhodou a išlo o jeho prvú hereckú skúsenosť, nakoľko sa predtým živil modelingom.

 

Dnes- ak by ste nepostrehli rozdiel :)

https://www.instagram.com/p/_pR-7UPhh4/

Brigitte Nielsen (Čierna kráľovná)

,,Čierna kráľovná“ alebo Brigitte Nielsen má život poznačený škandálmi. Herečka sa päťkrát vydala, jedným z jej manželov bol aj Silvester Stalone. Rozruch vedela vyvolať svojou závislosťou od alkoholu, z ktorej sa nemôže dostať dodnes.

fantaghiro

 

 

A spomínate si na múdry kameň princeznej? Dnes je zaslúžilým hokejovým trénerom :)

kamen stanislav vujtek

Foto: Instagram, Facebook, YouTube