Začiatkom januára nám TV Joj priniesla na obrazovky úplne nový projekt Reštart, ktorý mal jeho účastníkom pomôcť k fyzickému a psychickému znovuzrodeniu. Obrovské stopy zanechal aj na Radke Kaletovej, pričom v súčasnosti by ste ju už možno ani nespoznali.

Prvou a zároveň zrejme najviac zapamätateľnou bojovníčkou programu Reštart bola Radka z Nových Zámkov, ktorej pri prvotnom vážení ukazovala ručička na váhe takmer 140 kilogramov. A hoci spočiatku sympatická červenovláska s tímom veľmi spolupracovať nechcela, neskôr sa natoľko nakopla, až sa jej napokon za päť mesiacov podarilo zhodiť viac ako 40 kíl.

Radka v relácii Reštart

Pred kamerami sa Radka netajila tým, že jej cieľom je dostať sa na hranicu 80 kilogramov. Ako sa hovorí, keď sa chce, všetko sa dá – dnes sa môže dvojnásobná mamička pýšiť takmer svojou vysnívanou váhou. Rodená východniarka totiž tvrdú drinu a odriekanie dobrôt po skončení šou nezavesila na klinec a v chudnúcej púti ďalej pokračuje.

Radka v relácii Reštart

,,Poviem vám vetu, ktorú hovorí mnoho ľudí, ktorí dokázali prekročiť vlastný tieň a ja sa s ňou absolútne stotožňujem: VŠETKO JE V HLAVE!” pre portál Hitky.sk uviedla Radka, ktorá sa už stihla zúčastniť i niekoľkých bežeckých súťaží vrátane obtiažneho Spartan Race. Pri pohľade na aktuálne fotky kedysi obéznej ženy vám tak jednoznačne spadne sánka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Instagram/radkakaletova