Spomínate si ešte na seriál ,,Mladý Hercules”, ktorý sa vysielal na konci 90-tych rokov minulého storočia? Možno vám to nikdy ani nenapadlo, no hlavnú úlohu nebojácneho poloboha si zahral jeden z najpríťažlivejších hercov súčasného Hollywoodu!

No tak, dámy, pozrite sa lepšie. Bohatá blond štica, pohľad smutného kokeršpaniela, starostlivo udržiavané telo, šarmantný úsmev. Stále nič? Je tomu takmer 20 rokov, čo vznikla prvá epizóda seriálu ,,Mladý Hercules”, ktorého stvárnil dnes 36-ročný herec z Kanady, známy z filmov Zápisník jednej lásky, Bláznivá, hlúpa láska alebo La la land.

Áno, tento blondiak s koženým opaskom nie je nik iný ako hriešny elegán Ryan Gosling, ktorý roztápa srdcia miliónov žien čo i len jediným pohľadom. Sexy herec začínal svoju kariéru po boku Britney Spears a Justina Timberlakea v Mickey Mouse Clube na legendárnej stanici Disney Channel a neskôr získal úlohu nebojácneho mýtického hrdinu Herculesa. No nebol ako teenager skutočne na zjedenie? ❤

Ryan Gosling vo svojom najnovšom filme La la land

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)