O spevákovi menom Arash bolo dlhšie obdobie ticho. Po niekoľkoročnej odmlke sa ale Iránec žijúci vo Švédsku opäť hlási o slovo. A bol by to hriech, keby tento týpek vody aktuálnej pop music nezamútil svojimi typicky exotickými melódiami.

Arash Labaf je celé meno 42-ročného speváka, ktorý v roku 2005 dobyl svet hitom Boro Boro, pričom na Slovensku sa už táto skladba asi navždy bude spájať aj s Mirom Jarošom. Detský idol si ňou totiž získal publikum v historicky prvom finálovom kole Slovensko hľadá SuperStar.

Arash

Od najväčšej slávy hudobníka, ktorý počas svojej kariéry niekoľkokrát navštívil i našu krajinu, kde dokonca natáčal videoklip, tak ubehlo neuveriteľných 14 rokov. Počas nich stihol vyprodukovať niekoľko úspešných hitov v spolupráci so speváčkou Helenou – medzi najznámejšie patria jednoznačne Broken Angel, One Day či Pure Love.

Aj pri najnovšom fešákovom počine priložila ruku k dielu práve kráska s jemným hláskom. One Night in Dubai znie názov ich spoločnej novinky, zaváňajúcej poriadne hriešnou exotikou – milovníčky orientálnych rytmov si rozhodne prídu na svoje. Mimochodom, ten Arash sa vôbec nemení!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/arashmusic