“Československo má talent” síce nevyhral, ale do pamäte divákov sa zapísal hrubým písmom vďaka svojmu dokonalému spevu a skromnému prejavu. Reč je o Martinačanovi Jurajovi Hnilicovi, ktorý včera predstavil svoju novinku “Každé ráno”.

“Aká si krásna.” To bola pieseň, ktorá z neznámeho Juraja Hnilicu spravila hviezdu minuloročnej série “Československo má talent”. Juraj svojím vystúpením navodil zimomriavky asi aj človeku, ktorý pozeral televíziu v prekúrenej miestnosti. Počas roka bolo okolo speváka viac-menej mediálne ticho. Teraz sa však opäť hlási o slovo!

Sympaťák z Martina včera predstavil svoju novú skladbu “Každé ráno” aj spolu s videoklipom, v ktorom nás vtiahol do svojho súkromia. Skladba je totiž Jurajovým darčekom a zároveň poďakovaním manželke Lucka a ich spoločnej dcérke. Na sociálnu sieť k videu napísal: “Ďakujem Bohu, že som sa dožil tejto chvíle a môžem sa s vami podeliť o moju zatiaľ najosobnejšiu pieseň, ktorú som kedy napísal. Ďakujem za najkrajší dar, aký som kedy v živote dostal a najsilnejší okamih nášho spoločného bytia. Ďakujem ti Lucka za našu dcérku a moc vás milujem, švištovia:))) Toto je môj darček pre vás, lásky moje:))) S vami je svet krajišší:)))…a mne niekedy šiši :)))))”

Juraj je teda nielen skvelý hudobník, ale aj poriadny romantik milujúci svoju rodinu. A to, aká veľká je jeho láska ku krásnej Lucka a ešte krajšej dcérke, si môžete pozrieť vo videu “Každé ráno”. Ide z neho kus závideniahodnej rodinnej pohody, harmónie a hlavne šťastia.:)

Juraj Hnilica – Každé ráno

Juraj Hnilica v Československo má talent

Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)