“Československo má talent” síce nevyhral, ale do pamäte divákov sa zapísal hrubým písmom vďaka svojmu dokonalému spevu a skromnému prejavu. Reč je o Martinačanovi Jurajovi Hnilicovi, ktorý včera predstavil svoju novinku “Každé ráno”.

“Aká si krásna.” To bola pieseň, ktorá z neznámeho Juraja Hnilicu spravila hviezdu minuloročnej série “Československo má talent”. Juraj svojím vystúpením navodil zimomriavky asi aj človeku, ktorý pozeral televíziu v prekúrenej miestnosti. Počas roka bolo okolo speváka viac-menej mediálne ticho. Teraz sa však opäť hlási o slovo!

Sympaťák z Martina včera predstavil svoju novú skladbu “Každé ráno” aj spolu s videoklipom, v ktorom nás vtiahol do svojho súkromia. Skladba je totiž Jurajovým darčekom a zároveň poďakovaním manželke Lucka a ich spoločnej dcérke. Na sociálnu sieť k videu napísal: “Ďakujem Bohu, že som sa dožil tejto chvíle a môžem sa s vami podeliť o moju zatiaľ najosobnejšiu pieseň, ktorú som kedy napísal. Ďakujem za najkrajší dar, aký som kedy v živote dostal a najsilnejší okamih nášho spoločného bytia. Ďakujem ti Lucka za našu dcérku a moc vás milujem, švištovia:))) Toto je môj darček pre vás, lásky moje:))) S vami je svet krajišší:)))…a mne niekedy šiši :)))))”

Juraj je teda nielen skvelý hudobník, ale aj poriadny romantik milujúci svoju rodinu. A to, aká veľká je jeho láska ku krásnej Lucka a ešte krajšej dcérke, si môžete pozrieť vo videu “Každé ráno”. Ide z neho kus závideniahodnej rodinnej pohody, harmónie a hlavne šťastia.:)

Juraj Hnilica – Každé ráno

Juraj Hnilica v Československo má talent

Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.